KUNKA Lech (1920-1978)
Pejzaż miejski-kubistyczny (1947)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
72x59 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
tech. mieszana, płyta, 101 x 121 cm
sygn. p.d.: L. Kunka
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, płyta; 56 x 48 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: L. Kunka
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, płótno, 92 × 69 cm
sygn. i dat. p. d.: L.Kunka 72
KUNKA Lech (1920-1978)
niesygnowany
tempera, olej, collage, papier
124x94.5 cm
KUNKA Lech (1920-1978)
niesygnowany
tempera, olej, werniks szelakowy, collage, papier
126x90 cm
KUNKA Lech (1920-1978)
Projekt tkaniny dekoracyjnej (technika druk rotacyjny)
sygn. l.d.
tempera, gwasz, papier
36x36 cm (w świetle passe-partout)
KUNKA Lech (1920-1978)
Projekt na tkaninę sukniową (technika ręcznie malowane)
sygn. l.d.
tempera, gwasz, papier
32.5x31 cm
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, płótno naklejone na płytę; 109,5 x 59,5 (wymiary części bocznych),
110 x 121 cm (wymiar części środkowej);
sygn. na środkowej części p. d: L.Kunka
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, płyta, 69 x 49 cm,
sygn.l.d. Lech Kunka
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
niesygnowany dat. śr.d.
126x99.5
KUNKA Lech (1920-1978)
technika własna, płyta, 70 x 70 cm
sygn.p.d. L.Kunka 67 r