RYTKA Zygmunt (1947 Warszawa - 2018)
fotografia czarno-biała, brom, papier,
38,3 x 28,7 cm;
datowany na odwrocie, sygn.: Z. Rytka oraz odcisk palca
cena wywoławcza: Wykup abonament
Ciągłość nieskończoności, 1984
fotografia czarno-biała, brom, papier, 28 11,1 cm; sygn., dat. i opisany oraz odcisk palca na odwrocie; odbitka autorska, nakład: 1/1, vintage print
fotografia czarno-biała, brom, papier, 18,3 x 23,8 cm; sygn., dat. i oraz odcisk palca na odwrocie; odbitka autorska, nakład: 1/1, vintage print
Bez tytułu z cyklu Żywioły:Elements,1997
fotografia barwna, 29,5 x 39,5 cm (w świetle passe-partout); sygn., dat, opis (tuszem) oraz odcisk palca na odwrocie; odbitka autorska, nakład: nieokreślony
Bez tytułu z cyklu Żywioły,Elements,1997
fotografia barwna, papier, 29,5 x 39,5 cm (w świetle passe-partout); sygn., opisana (tuszem) oraz odcisk palca na odwrocie; odbitka autorska, nakład: nieokreślony
fotografia barwna, papier, 29,5 x 39,5 (w świetle passe-partout); sygn., opisana (tuszem) oraz odcisk palca na odwrocie; odbitka autorska, nakład: nieokreślony
fotografia barwna, papier, 29,5 x 39,5 cm (w świetle passe-partout); opisana (tuszem) oraz odcisk palca na odwrocie; odbitka autorska, nakład: nieokreślony
fotografia czarno-biała, 20x20 cm
Przestrzeń neuronowo-optyczna, 1993/2003
fotografia czarno-biała, kolorowana, technika autorska, papier Kodak Professional
12 x 16 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana na odwrocie (długopisem) oraz odcisk palca; odbitka autorska, nakład: nieokreślony
Obiekty chwilowe. Projekt rozpadu, 1988
fotografia czarno-biała, brom, papier na tekturze
43 x 56 cm;
na odwrocie sygn., dat. oraz opis (tuszem), odcisk palca wskazującego; odbitka autorska, nakład: 1/1, vintage print
Obiekty chwilowe. Projekt transformacji,1989
fotografia czarno-biała, brom, papier
39,2 x 28,3 cm;
na odwrocie sygn., dat. oraz opis (ołówkiem), odcisk palca wskazującego; odbitka autorska, nakład: 1/1, vintage print
30 x 40 cm;
sygn., dat., opisana na odwrocie oraz pieczęć autorska; odcisk palca wskazującego;
odbitka autorska, nakład: nieokreślony
fotografia czarno - biała, PCV, folia matowa,
70 x 100 cm;
sygn., dat., opisana na odwrocie flamastrem; odcisk palca wskazującego;
wydruk autorski, nakład: 1/5
fotografia czarno-biała, PCV, folia matowa,
70 x 100 cm;
wydruk autorski, nakład: 1/5
Ciągłość nieskończoności, 1985/2005
fotografia,
20x25 cm
fotografia barwna/papier fotograficzny,
20,2 x 30 cm
na odwrocie napisy autorskie: `ZYGMUNT RYTKA / "KONTAKT" 1993 - 2003 / comp. Color / Z. Rytka (+ odcisk palca wskazującego) / 30 x 20,2 cm`, nakład: 1/1 (unikat)
Zestaw czterech fotografii - dokumentacje działań artystycznych
4 fotografie czarno-białe, brom/papier
18 x 24 cm (każda z fotografii)
na odwrocie każdej fotografii pieczęć ZAIKS: `PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE / CHRONIONE PRZEZ / ZAIKS / LES DROITS D`AUTEURS RESERVES / FOT. ZYGMUNT RYTKA /
`
Ciągłość nieskończoności, 1983
49,5 x 41 cm;
sygn., dat. na odwrocie (długopisem): do wystawy / "Ciągłość nieskończoności". 1983 / ZYGMUNT RYTKA 1983 oraz odcisk palca wskazującego;
odbitka autorska,
nakład: 1/1
fotografia barwna, wydruk naklejony na PCV, folia matowa,
70 x 100 cm;
sygn. dat. i opisany flamastrem na odwrocie: ZYGMUNT RYTKA / FIAT 126 p. / 2007 oraz odcisk palca wskazującego;
wydruk autorski,
nakład: 1/1
2 fotografie czarno-białe, brom, papier,
24 x 18 cm, 18 x 24 cm;
na odwrocie każdej pieczątka autorska;
odbitka autorska,
nakład: nieokreślony