JAHL Władysław (Jaroslaw 1886 - 1953 Paryż)
Akwaforta
wym.: 185 x 225 mm
sygn. oł. p.d.: Jahl, l.d. tytuł; stan 6'.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Demonstracja, ok. 1925 - 30 r.
olej/płótno,
33 x 46 cm
sygnowany p. d.: `Jahl`
na odwrocie napis farbą: `Jahl`
olej/płótno,
24,5 x 33 cm
sygnowany p. d.: `Jahl`
na odwrocie trudno czytelny napis: `Serge | (...) | (...)`
olej, tektura,
21,5 x 33 cm;
sygn. p. d.: Jahl
Na odwrocie autorski napis: Chasse ą Bechevillers/ Jahl/ 934
ołówek, papier, 33 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Jahl
ołówek, papier,
33 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Jahl
Złożenie do grobu, lata 40. XX wieku
akwaforta;
wym.: 278 x 210 mm;
sygn. oł. p.d. Jahl, l.d. II etap B 1/3.
Grafika pochodzi z cyklu "Pasja wg Św. Mateusza".
Stan zachowania: w lewym górnym rogu margines zabarwiony na ciemno-brązowo bez szkody dla odbicia płyty.
Ukrzyżowanie, lata 40. XX wieku
zespół 10 litografii barwnych i czarno-białych;
wym. plansz: ok. 605 x 475 mm; k. nbl. 1, tablic 10 z 14;
brak oryginalnej okładki.
olej, tektura, 16 x 21,5 cm; sygn. p. d.: Jahl;
na odwrocie napis autorskie: Simone et Lucienne a la Croix Bayard / 2 IV 1945 / Voiron Jahl
olej/tektura, 24 x 33 cm
sygnowany p. d.: `Jahl`
ołowek, papier, 33 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Jahl
olej, płótno,
28 x 45 cm
sygnowany p.d.: Jahl
olej, płótno
27.3 x 46 cm
sygnowany p.d.: Jahl
Na odwrocie, na krośnie nalepka wystawy w Towarzystwie Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie (druk, stemple, rękopis): 17881 Autor Jahl Władysław 17881 | Tytuł: Pejzaż z Faviéres wykonanie ol. | cena 250 właściciel ... Data ... .
Ponadto nalepka z napisem atramentem: Wł. Jahl| M.r. Francois Guibert | Paris XV | Pejzaż z Faviéres.
akwarela, ołówek, papier,
33 x 44 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: Jahl | 926
W OGRODZIE DON RAMONA W SIGöENZY, 1926
akwarela, ołówek, papier,
32.8 x 44 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: Jahl
olej/tektura, 20 x 31,5 cm
sygnowany p. d.: `Jahl`
olej, płótno naklejone na tekturę, 24 x 33 cm;
sygn. p.d.: Jahl
czarna kredka, papier,
27 x 37 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Jahl