KIESNER Maria (ur. 1976)
Akryl, płótno, sygn., opisany i datowany na odwrocie, 38x55 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl/płótno, 25 x 30 cm
sygn. na odwrociu `Skocznia/LEGIA/2007/Maria/Kiesner`
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl/płótno,50 x 80 cm
sygn. na odwrociu `Hotel/Merkury/Maria/Kiesner 2007`
KIESNER Maria (ur. 1976)
olej/płótno, 50 x 70 cm, sygn.
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl/płótno, 80 x 110 cm
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl na płótnie, 33 x 33 cm
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl, płótno, 80x80 cm
KIESNER Maria (ur. 1976)
KIESNER Maria (ur. 1976)
KIESNER Maria (ur. 1976)