AUTOR nieokreślony
cena wywoławcza: Wykup abonament
AUTOR nieokreślony
olej na płótnie, 46 x 55 cm
sygn. l.d.: nieczytelna
AUTOR nieokreślony
AUTOR nieokreślony
AUTOR nieokreślony
AUTOR nieokreślony
olej na płótnie dublowanym, 68 x 54 cm
AUTOR nieokreślony
AUTOR nieokreślony
AUTOR nieokreślony
(szkoła Utagawa Toyohoru), XIX/XX w.
akwarele na jedwabiu (3 sztuki)
AUTOR nieokreślony
(szkoła Utagawa Toyohoru), XIX/XX w
akwarele na jedwabiu (4 sztuki)
AUTOR nieokreślony
AUTOR nieokreślony
AUTOR nieokreślony
Jan III Sobieski przyjmuje posłów cesarza Leopolda;
tusz, kość słoniowa, 11,4 x 10,6 cm
AUTOR nieokreślony
sygn. nieczytelnie p.d.
olej, płótno
38x48
AUTOR nieokreślony
sygn. l.g.
olej, tektura
34x22
AUTOR nieokreślony
niesygnowany
olej deska
26x23.4
AUTOR nieokreślony
AUTOR nieokreślony
AUTOR nieokreślony
(Niemcy, I ćw.XX w.)
niesygnowany
brąz, podstawa marmur
wys.21
AUTOR nieokreślony
(Niemcy, I ćw.XX w.)
niesygnowany
mosiądz patynowany, brązowiony, podstawa marmur
wys.32.8