ZAKRZEWSKI Włodzimierz (1916 Petersburg - 1992 Warszawa)
DRZEWA NAD WISŁĄ NA BIELANACH, 1980
olej na płótnie naklejonym na sklejkę,
12 x 17 cm,
sygnowany u dołu po lewej "W. Zakrzewski", po prawej "1980"; na odwrocie napisy autorskie: tytuł i technika, wymiary; dopisane: adres i telefon artysty.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PEJZAŻ WARSZAWSKI Z WIDOKIEM NA FABRYKĘ PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCh, 1979
Olej, płótno; 46 x 61 cm
Sygnowany l.d.: 1978; p.d.: W ZAKRZEWSKI
Na odwrocie płótna napis: W. ZAKRZEWSKI 1979 | 46 x 61 ol pl | PODWÓRKO PRZY KOŚCIELNEL | -NEJ | FABRYKA PAPIERÓW | WARTOŚCIOWYCH
Warszawa - Krakowskie Przedmieście, 1965
olej, płótno, 64 x 80,5 cm;
sygn. u dołu: W. Zakrzewski 1965; opisany na odwrocie
olej, płótno, 45 x 60 cm
sygn. u dołu: W. ZAKRZEWSKI 1965
opisany na odwrocie: W. ZAKRZEWSKI/ 1965/ ROMA/ TRESTEVERE/ PIATZA S. EGIDO/ 45 x 60, oraz czerwona liczba 25 w kółku
TOPOLOWA ALEJA W PUŁAWACH, 1962
Olej, płótno; 61 x 46 cm
Sygnowany l.d.: W. ZAKRZEWSKI 1962
Paryż - Place de la Sorbonne, 1972 r.
olej/płótno,
46 x 61 cm,
sygnowany i datowany p.d.: `W. Zakrzewski 72`
opisany na odwrociu: `W. ZAKRZEWSKI 1972 | PARIS | PLACE DE LA SORBONNE | 46 x 61`
Estymacja: 6 000 - 10 000 zł
olej, płótno, 64 x 80,5 cm;
olej, płótno,
60 x 80 cm;
sygn. u dołu: W. Zakrzewski 1988
opisany na odwrocie: W. ZAKRZEWSKI/ 1988-80/BASEL/ SCHLOSS/ 60 x 80
miedzioryt,
21 x 12,5 cm
na arkuszu 27 x 18 cm,
sygnowany pod płytą ołówkiem l.d. "Deszcz (miedzioryt)", p.d. "Wł.Zakrzewski."
Żelazowa Wola - Wirzeby, 1971 r.
olej/płótno, 81 x 92 cm
sygnowany p.d.: `W. Zakrzewski`
opisany na odwrociu: `W.ZAKRZEWSKI 1971 | 30 | ŻELASOWA WOLA |81 x 92 | WIERZBY | WYST. WARSZAWA ZACHĘTA IV 1974 kat 122 | WYST. MILANO PALAZZO REALE VII 1974 - IX 1974 kat 98` oraz dedykacja i naklejka wystawowa
olej, płótno,
81 x 100 cm;
sygn. na odwrocie W. ZAKRZEWSKI / BORZĘCIN, KOŚCIÓŁ / 81 X 100
olej/płótno,
56 x 46,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `W. Zakrzewski | 1964`
ODWROCIE: opis autorski - `W Zakrzewski 1964 | RUE BOUDREAU | Pars | OPERA | 55 X 46`
olej, karton,
19.5 x 27.7
sygn. u dołu pośrodku: W Zakrzewski 1956
Olej, płótno;
32 x 47,4 cm
Sygnowany p.d.: W. Zakrzewski
olej, płótno, 64 x 80,5 cm;
Olej, płótno;
65 x 92 cm
Sygnowany śr.d.: W. ZAKRZEWSKI 1968
Na odwrocie napis wykonany przez artystę: W. ZAKRZEWSKI | 1968- 63| THUN | HAUPTGASSE | 65 x 92
Minturno via Campanille, 1979 r.
olej/płótno,
83 x 60 cm
sygnowany i datowany l.d..: `W. Zakrzewski`79`
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `W.ZAKRZEWSKI | 1979 | MINTURNO | VIA CAMPANILLE`
olej, płótno, 64 x 80,5 cm;
sygn. u dołu: W. Zakrzewski 1965