GIBIŃSKI Stanisław (1882-1971)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, papier, 18,5 x 34 cm, sygn. p.d.: S. Gibiński
Akwarela, gwasz, papier; 34 x 50 cm (w świetle ramy)
Sygnowana p.d.: S.Gibiński
Na odwrocie dwie pieczęcie: Państwowe Muzeum w Bielsku-Białej; długopisem: Kl III-z-16/I/413/63 poz 2.
akwarela na podrysowaniu ołówkiem;
karton; 57,5 x 97,5 cm;
sygn. l. d.: S. Gibiński
na odwrocie nalepka Domu Aukcyjnego AGRA-ART.
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
34 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn.: p. d.: S. Gibiński
akwarela/papier, 45 x 57,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: `S. Gibiński`
Estymacja: 4 000 - 6 000
Akwarela, papier; wym.: 67 x 96,6 cm;
sygn. p.d.: S. Gibiński oraz obcą ręką: 12 II 41. Na odwrocie oprawy naklejka wystawiennicza Salonu Sztuki w Krakowie.
akwarela na podrysowaniu ołówkiem; karton; 57,5 x 97,5 cm;
sygn. l. d.: S. Gibiński
akwarela, 20 x 26,5 cm w świetle ramy,
sygnowana p.d. "S. Gibiński".
Przed drewnianym kościółkiem, ok. 1930
sygn. p. d.: St. Gibiński
Akwarela, papier naklejony na tekturę; 19,5 x 34,5 cm
Sygnowany p.d.: S.Gibiński
akwarela, papier, 66,5 x 45,5 cm,
sygn. p.d.: S Gibiński
akwarela/papier, 47 x 67 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: `S. Gibiński`
Estymacja: 9 000 - 12 000
sygn. l.d.
akwarela, papier
34.5x24.8
Akwarela na szkicu ołówkowym, gwasz, papier;
34 x 48,5 cm w świetle oprawy
Sygnowany l. d.: St. Gibiński
akwarela, papier, 23,5 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Gibiński