CHRZANOWSKI Antoni (1905-2000)
ołówek, kredka na brystolu, 64,3 x 50 cm,
sygnowany ołówkiem po lewej u dołu"A. Chrzanowski 938. HEL."
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela na papierze, 40 x 58 cm w świetle p- p,
sygnowana u dołu na środku ołówkiem "Antoni Chrzanowski 941 Kraków"
akwarela, papier, wym.: 18,5 x 38,5 cm
sygn. p.d.: Chrzanowski Antoni Pompei VI 1965
Akwarela, papier; 68 x 48,2 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany granatową akwarela p.d.: A. Chrzanowski | Kraków Katedra
Martwa natura z kwiatami i porcelaną
akwarela, karton, 62 x 76 cm;
sygn. l.d.: Antoni Chrzanowski/ Kraków 1944
DREWNIANY KOŚCIÓŁ GOTYCKI W GRYWAŁDZIE, 1939
akwarela, 32 x 44 cm, sygn. p.d. "A. Chrzanowski 939 Grywałd"