BREITENWALD Roman Antoni (1911-1985)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, karton;
34,5 x 48,5 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany czerwonym olejem p. d.: R.Breitenwald oraz niebieskim olejem p. śr.: R.Breitenwald
olej, płótno; 51 x 44 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: R. Breitenwald