GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
akwarela, papier; 9,5 x 17,5 cm;
sygn. l. d.: St. Gałek 1916
cena wywoławcza: Wykup abonament
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
Pejzaż Tatrzański - Morskie Oko
Olej, płótno, 60 x 54 cm,
sygn. l.d.: St. Gałek
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
akwarela, papier, 9,5 x 17,5 cm;
sygn. l. d.: St. Gałek 1916
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
Olej, płótno,
50 x 70 cm,
sygn. l.d.: St. Gałek 1934
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
Krzew kosodrzewiny[Mgła w Tatrach]
sygn. p.d.,
olej, tektura,
31.5x47 (w św.p-p) cm
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej na tekturze,
34 x 50 cm,
sygnowany l.d. "St. Gałek".
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
Olej, tektura; 22,7 x 29 cm
Sygnowany l.d.: St. Gałek
Na odwrocie napis ołówkiem: Stanisław Gałek | Zakopane | "Chaty po zachodzie słońca"
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej/tektura,
30 x 38 cm
sygnowany p. d.: `ST. Gałek`
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej/tektura,
36 x 50 cm
sygnowany i datowany p. d.: `ST. Gałek | 1924`
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
TATRY. STARY SZAŁAS W DOLINIE PIĘCIU STAWÓW, 1917 R.
olej/płótno,
58 x 78 cm
sygnowany i datowany p. d.: `ST. GAŁEK | 1917`
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
Olej, płótno;
wym.: 58 x 77 cm;
sygn. p.d.: St. Gałek 1924.
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
Olej, tektura;
wym.: 34 x 50 cm;
sygn. p.d.: St. Gałek 1922.
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej, płótno,
68 x 54,5 cm;
sygn. p. d.: ST. GAŁEK / 1923
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
Pejzaż górski z góralem i owcami
olej, tektura, 51 x 119 cm;
sygn. l. d.: ST. GAŁEK