STAROWIEYSKI Franciszek (1930 Bratkówka k. Krosna - 2009 Warszawa)
pastel, papier 101,5 x 70,5 cm
sygn. l. g.: monogram FS |1688 W
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel, papier 101,5 x 71 cm
sygn. l. g.: monogramem FS | 1688 W
pastel, papier, 32,5 x 50 cm
sygn. u dołu: monogram FS | 1688 P
Boska noga (La jambe divine), 1988
pastel, papier, 49,5 x 64,5 cm
sygn. u dołu: FStarowieyski 1688 | LA JAMBE| DIVINE | P
pastel, papier, 64 x 50 cm
sygn. p. bok: F.S. 1688
pastel, papier, 50 x 64,5 cm
sygn. l. d.: monogram FS | 1688
pastel, papier, 50 x 64,5 cm
sygn. l. d.: monogram FS | 1687/ W
pastel, papier, 50 x 32,5 cm
sygn. p. d.: F.B. /1688
pastel, papier, 50 x 32,5 cm
sygn. p. d.: P 1688 FStarowieyski
pastel, papier, 54,5 x 74,5 cm
sygn. u dołu: FStarowieyski 1688 P
akwarela, ołówek, papier, 39,5 x 50 cm
sygn. p. d.: FStarowieyski | 1694 |P | A! NOEL
flamaster, papier, 21,1 x 29,6 cm
sygn. l.d.16 F.S. 86 | P
kredka, papier, 21,1 x 29,7 cm
sygn. p. śr. 16 F.S. 88 P
ołówek, papier, 21 x 29,7 cm
sygn. u dołu: 1688 | P FStarowieyski
technika mieszana, papier, 21 x 29,7 cm
sygn. p. d. 16 FS 88 | P
Smutek życia (La tristesse de la vie)
kredka, papier, 21 x 29,7 cm
niesygnowany, na odwrocie u dołu napis: la tristesse de la vie
Kaligrafia - projekt dla B+A, 1982
tusz, papier, 20,9 x 29,8 cm
niesygnowany
praca dwustronna
sygn. l. d.: 16 FS 88
technika mieszana, papier, 20,9 x 29,6 cm
sygn. l. d.: 16 FS 82
węgiel, papier, 29,7 x 21 cm
sygn. śr. d.: 16 FS 85