ORDA Napoleon (1807-1883)
litografia/papier, 26,5 x 32,5 cm (w świetle passe-partout)
opisany u dołu: `Rys z natury Napoleon Orda w Lit. M. Fajansa w Warszawie`
Estymacja: 500 - 700
cena wywoławcza: Wykup abonament
ORDA Napoleon (1807-1883)
litografia/papier, 26 x 32 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 500 - 700
ORDA Napoleon (1807-1883)
Estymacja: 500 - 700
ORDA Napoleon (1807-1883)
sygnowany na płycie l.d.: `Rys. z natury Napoleon Orda` oraz p.d.: `Lit. w Lit. M. Fajansa w Warszawie`
Estymacja: 400 - 600
ORDA Napoleon (1807-1883)
litografia/papier, 25 x 32 cm (w świetle passe-partout)
Z "Albumu widoków Polski" litografowanych przez Alojzego Misierowicza (1825-ok.1905)w Litografii Maksymiliana Fajansa (1827-1890)
Estymacja: 400 - 600
ORDA Napoleon (1807-1883)
Estymacja: 400 - 600
ORDA Napoleon (1807-1883)
litografia/papier, 25 x 32 cm (w świetle passepartout)
l. d.: na płycie: `Rys. z natury Napoleon Orda`
Z "Albumu widoków Polski" litografowanych przez Alojzego Misierowicza (1825 - ok.1905) w Litografii Maksymiliana Fajansa (1827-1890)
Estymacja: 400 - 600
ORDA Napoleon (1807-1883)
l. d.: na płycie: `Rys. z natury Napoleon`
Estymacja: 400 - 600
ORDA Napoleon (1807-1883)
[z "Albumu widoków Polski ?" litografowanych przez Alojzego Misierowicza (1825-ok.1905)w Litografii Maksymiliana Fajansa (1827-1890)]
sygn. na kamieniu p.l.d.
litografia, tinta
19.5x28.5
ORDA Napoleon (1807-1883)
sygn. na kamieniu p.l.d.
litografia, tinta
19.7x28
ORDA Napoleon (1807-1883)
sygn. na kamieniu p.l.d.
litografia, tinta 20x28.5
ORDA Napoleon (1807-1883)
[litografowanych przez Alojzego Misierowicza (1825-ok.1905) w Litografii Maksymiliana Fajansa (1827-1890)]
sygn. na kamieniu p.l.d. 90 szt.
litografia, tinta
ok.31x44.5 (wymiar planszy)
ORDA Napoleon (1807-1883)
Winnagóra[Księstwo Poznańskie, litografowane w Litografii Maksymiliana Fajansa (1827-1890)]
sygnowany na kamieniu p.l.d.
litografia, tinta
20x28.8
ORDA Napoleon (1807-1883)
litografia/papier,
25 x 31 cm (w świetle oprawy)
u dołu: `Rys. z natury Napoleon Orda Lit. w Lit. M. Fajansa w Warszawie | Murachwa`
ORDA Napoleon (1807-1883)
litografie na tincie,
20,5 x 29 cm, sygn. l.d.: Rys. z natury Napoleon Orda; p.d.: Lit. w Lit. M. Fajansa w Warszawie.
"Radzyn. Zachodnie Prusy"
ORDA Napoleon (1807-1883)
litografie na tincie,
Golup nad rzeką Drwencą. Zachodnie Prusy"
ORDA Napoleon (1807-1883)
litografie na tincie,
"Gdańsk. Pomorze"
ORDA Napoleon (1807-1883)
litografie na tincie,
"Toruń nad Wisłą. Księstwo Poznańskie"
ORDA Napoleon (1807-1883)
litografie na tincie,
"Toruń nad Wisłą. Zachodnie Prusy"
ORDA Napoleon (1807-1883)
litografie na tincie,
"Malborg (Marienburg) nad rzeka Nogat. Zachodnie Prusy"