MŁODOŻENIEC Piotr (ur. 1956, Warszawa)
olej, płótno,
137 x 102 cm
sygnowany p.d. pionowo wzdłuż prawej krawędzi: P M 89 [obok ideogram człowieka], sygn. na odwr. l.g.: przejście | P.MŁODOŻENIEC `89 | ol/PŁ
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, akryl
72x51 cm
Szyld Galerii Promocyjnej, 1987
szablon, gwasz, płótno,
181 x 82 cm
sygn. l.d.: 7-IX | PM 87, p.g. napis z szablonu: GALERIA | PROMOCYJNA | WARSZAWA | RYNEK ST. MIASTA 2
Olej na płótnie 104 x 75 cm
Sygnowany na odwrocie - "Piotr Młodożeniec / 88 / Spotkanie"