KAŁUCKI Jerzy (1931 Lwów - 2022)
akryl/płótno, 85 x 81 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno,
140 x 120 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jerzy Kałucki 1998 / Luiza
olej/płótno,
85 x 60,5 cm,
sygn.
olej/płótno,
85 x 75 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `HALO` na blejtramie `Jerzy Kałucki 2000`
olej/płótno, 90 x 73 cm, sygn.
olej/płótno, 70 x 60 cm, sygn.
akryl, płótno,
100 x 80 cm
na odwrocie, na płótnie napis: "FLAŻELOT"
na blejtramie napis: Jerzy Kałucki 2004
olej, płótno,
110 x 85 cm
na odwr., na płótnie napis czarną farbą: "DAFNE",
na blejtramie napis: Jerzy Kałucki 2000
akryl, płótno,
65 x 55 cm
sygn. na odwrocie czarna farbą: "TRAP"; na blejtramie : Jerzy Kałucki 2004
akryl/płótno,
65 x 55 cm,
sygn.
olej, płótno,
85 x 75 cm
opis tył: HALO na blejtramie Jerzy Kałucki 2000
Olej na płótnie
73 x 65 cm
Sygnowany na krosnach - "Jerzy Kałucki 1994"
Obraz opisany na odwrocie
serigrafia/papier,
80 x 64cm
olej, płótno, collage,
72 x 74 cm
sygn. na odwr. śr.: Jerzy Kałucki | 1962, na g. żerdzi krosien: JERZY KAŁUCKI "KONSTRUKCJA BIAŁA" 1963 r. (72 x 74)
olej, płótno
sygn. na blejtramie: Jerzy Kałucki 1994 oraz na odwrocie płótna: Jerzy Kałucki "Akne" 1994
wym.: 73 x 65,5 cm