BROLL Urszula (1930 Katowice - 2020 Przesieka)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, karton; wym.: 24 x 29,5 cm; opisany i sygnowany na odwrocie; tamże szkic do portretu kobiety.
Olej, płótno naklejone na płytę pilśniową; wym.: 110 x 75 cm; sygn. i opisane na odwrocie.
tusz lawowany/papier,
29 x 20 cm (w świetle passe-partout) x3
sygn. p.d.: `Broll`
Kompozycja z cyklu Alikwoty, 1962
Olej, płótno
wym.: 100 x 85 cm
niesygn.
Potwierdzenie autentyczności wystawione przez artystkę.
akwarela, papier
64 x 50 cm
sygn. na odwrocie : Urszula Broll / 1972 / tyt.: "Awalokiteśwaro".
Na odwrocie dedykacja autorska z datą czerwiec 1973.
olej/płyta pilśniowa
110 x 75 cm
sygn. i opisany na odwrocie: `U.Broll-Urbanowicz / tyt. "alikwoty" 8 / wym. 110 x 75 / 1962 Katowice`
akwarela, papier, 31 x 24,5 cm; sygn. na odwrocie: Broll
akwarela, papier
31 x 24 cm;
sygn. na odwrocie: Urszula Broll / 1964 (flamastrem)
Technika mieszana (gwasz, olej, tempera), karton;
wym.: 19,5 x 23,8 cm;
sygn. p.d.: broll.
Technika mieszana (olej, tempera), karton;
wym.: 21 x 29,5 cm;
sygn. p.d.: broll; na odwrocie: broll 1955.
olej, płótno, 61 x 61 cm;
sygn. dat. i opisany na odwrocie: URSZULA BROLL / 1973 / olej "MARTWA NATURA" ...;
na blejtramie nalepka z wojewódzkich targów sztuki w Katowicach
Kompozycja metafizyczna, ok. 1962
akwarela/papier,
31 x 24,5 cm
sygn. na odwrocie: `Broll`
akwarela, papier, 30,5 x 21,5 cm;
sygn. na odwrocie: Urszula Broll 1962
dwie prace we wspólnej oprawie; olej, tektura, 14 x 22 cm każda ( w sw. passe-partout); sygnowane na odwrocie ołówkiem "broll" oraz numerowane: 20 i 21
Kompozycja abstrakcyjna, 1964 (?)
akwarela, papier, 31 x 24 cm; sygn. na odwrocie: Urszula Broll/1967 (przeprawione na 1964)