ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)
enkaustyka, deska, 23 x 30 cm,
sygn.: l.d.: RA
na odwrocie nalepka wystawowa z Muzeum w Nieborowie i Arkadii z 1998 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)
olej, płótno,
70.5 x 100 cm
sygn. p.d.: R.Art. 58
ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)
ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)
Technika mieszana, kolaż na płótnie 62,5 x 60,5 cm
Nie sygnowany
ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)
Akryl na płótnie 93 x 93 cm (przekątne)
Sygnowany na odwrocie - "ROMAN ARTYMOWSKI"
Obraz opisany na odwrocie
ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)
olej, płótno, 65 x 55 cm; sygn. p. d.: R. Artymowski,
na odwrocie nalepka warszawskiej "Zachęty" z 1962 r.
ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)
olej, płótno,
55 x 70.5 cm
sygnowany l.d.: R Artymowski 1956, napis oł. na odwr. na g. żerdzi krosien: R. ARTYMOWSKI - Katedra - 1956
ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)
Martwa natura z dzbankiem, około 1960
olej, płótno; 56 x 70 cm;
ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)
ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)
akwarela, tusz, papier, 48 x 37 cm (w świetle passe-partout)
ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)
akwatinta, papier, 19,5 x 13 cm (odbitka płyty); sygn. i dat. p. d.: RArtymo1989
ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)
Martwa natura z czerwonym dzbankiem, około 1960
olej, płótno; 56 x 70 cm;
ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)
ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)
Martwa natura z rybami, około 1945-1950
olej, płótno; 45 x 55 cm;
ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)
olej, płótno, 65 x 54 cm; na odwrocie nalepka wystawowa warszawskiej "Zachęty" (Centralne Biuro Wystaw Artystycznych) z 1962 roku
ARTYMOWSKI Roman (1919-1993)
akwatinta, papier, 28 x 22 cm; u dołu napis autorski - Pejzaż pesymistyczny akwatinta 24/40 Artymowski 1986