BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, tektura; 69,5 x 93 cm;
sygn. p. d.: Bratkowski / Hadle 1911
[Zarysowania na licu pracy]
cena wywoławcza: Wykup abonament
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Olej, płótno; 60 x 77 cm
Sygn. l.d. R. Bratkowski
Estymacja: 23 000 - 28 000 zł
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Olej, płótno; 70 x 100 cm
Sygn. p.d. Bratkowski 1912
Estymacja: 15 000 - 17 000 zł
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
PRZYCIĘTE WIERZBY NAD STAWEM, 1906
Olej, płótno; 70 x 91 cm
Sygnowany l.d.: Bratkowski 906 Żabia Wola
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, sklejka, 47 × 65 cm
sygn. p. d.: R. Bratkowski
Estymacja: 6000 - 8000 zł
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płótno na tekturze, 71 × 50, 5 cm
sygn. l. d.: R. Bratkowski/Capri
Estymacja: 5000 - 7000 zł
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Pejzaż zimowy z potokiem górskim
olej, tektura, 42 x 60 cm;
sygn. p. d.: R. Bratkowski
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej/płótno, 47 x 71 cm
sygnowany p. d.: `R. Bratkowski`
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Olej, płótno,
70 x 100 cm,
sygn. p.d.: R Bratkowski Lwów (1)905
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej/płótno,
80 x 110 cm
sygnowany p. d.: `Bratkowski Zimna Woda`
Estymacja: 7 000 - 12 000
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Olej, tektura; 62 x 85 cm
Sygnowany p.d.: R. Bratkowski Żabia Woda
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, tektura, 34 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R. Bratkowski
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płótno, 65 x 90 cm;
sygn. p. d.: Bratkowski 1922
na odwrocie fragmenty dwóch nalepek z Salonu Stowarzyszenia Artystów, Poznań, Plac Wolności 1, z nazwiskiem autora i tytułem.
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, tektura,
35 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R. Bratkowski
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej/płyta,
33,5 x 48 cm
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej na płótnie,
48,5 x 36,5 cm,
sygnowany p.d. "R. Bratkowski 1893"
Studia w Krakowie, Wiedniu i Monachium (1894-1896). Wystawiał w TPSP w Krakowie, Lwowie i warszawskiej Zachęcie.
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płótno,
61 x 81 cm;
sygn. l. d.: Bratkowski / Capri 1929