CHMIELIŃSKI STACHOWICZ (pseud.) Władysław (1911 Warszawa -1979 Warszawa)
Akwarela, karton; 24 x 18 cm
Sygnowany p.d.: Fragment ze St. Miasta | Wł. Stachowicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, gwasz, ołówek/papier, 24,2 x 33,8 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: 'Wł. Chmieliński'
akwarela, ołówek/papier, 24 x 34 cm (w świetle passe-partout)
Widok na Stare Miasto od strony Wisły
akwarela/papier, 34 x 24 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'Wł. Chmieliński'
akwarela/papier, 33,5 x 23,3 cm (w świetle passe-partout)
olej, tektura; 26 x 19 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński.
WARSZAWA. PLAC ZAMKOWY W ZIMIE, przed 1939
akwarela, gwasz, tusz, ołówek, papier
33,3 x 48,6 cm (w świetle passe-partout)
sygn. l.d.: Wł. Chmieliński
akwarela, papier
33 x 23 cm
sygn. l.d.: Wł. Chmieliński
Olej, płótno; 50 x 35 cm
Sygnowany p.d.: Wł. Chmieliński
olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: WłChmieliński
olej/płótno, 35 x 50 cm
olej, płótno, 61 x 91,5 cm
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
olej, płótno, 41 × 51 cm
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
olej, płótno, 51 × 68,5 cm
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
akwarela, papier, 25 x 35 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: Wł. Chmieliński
Kościół Paulinów na ulicy Długiej na Nowym Mieście w Warszawie
akwarela, papier, 49 x 34 cm, sygn. p.d.: Wł. Stachowicz
Żebracy przed Kościołem Św. Krzyża w Warszawie
akwarela, gwasz papier, 48 x 34 cm, sygn. p.d.: Wł.Stachowicz
olej, płótno
25,3 x 35,3 cm
sygn. p.d.: Wł. Chmieliński