JAROCKI Władysław (1879-1965)
olej, płótno; 97,5 x 125,5 cm;
sygn. p. d.: Wł. JAROCKI
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAROCKI Władysław (1879-1965)
autolitografia, papier, 31,5 x 23 cm.
Grafika pochodzi z teki "lamus", Lwów 1912 (nakład 150 egz.). Literatura: M. Grońska, "Grafika w książce, tece i albumie", Wrocław 1994, s. 242-243
JAROCKI Władysław (1879-1965)
olej, sklejka, 49,5 x 75 cm;
sygn. l. d.: Wład. Jarocki / 1944
Na odwrocie niebieska kredką numer 1218
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Autolitografia barwna, papier; wym.: 32,4 x 24,2 cm;
Grafika z : "Sztuka" Lwów 1911
JAROCKI Władysław (1879-1965)
olej na podrysowaniu ołówkiem,
tektura; 50 x 69 cm;
sygn. l. d.: Wł. Jarocki; na odwrocie stempel z krakowskiego Salonu Artystów Malarzy Polskich z Gwarancją autentyczności
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Olej, tektura; 40 x 50
Sygnowany l.d.: Wład Jarocki
Obraz wystawiany: Malarstwo polskie z kolekcji prywatnej, Muzeum w Łowiczu 1998; w katalogu poz 17
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Olej, karton; 69, x 49 cm w świetle oprawy
Sygnowany l.d.: Wlad Jarocki
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Olej, tektura, 50 x 70 cm
Sygnowany p.d.: Wł. Jarocki
Na odwrocie stempel krakowskiego Salonu Artystów Malarzy Polskich z opisem pracy.
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Akwarela, papier; 82 x 50 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: Wł. Jarocki
Obraz wystawiany: Malarstwo polskie z kolekcji prywatnej, Muzeum w Łowiczu 1998; w katalogu poz 19
JAROCKI Władysław (1879-1965)
akwarela, papier, 70,5 x 49 cm,
sygn.p.d.: W. Jarocki 1938 wraz z dedykacją
JAROCKI Władysław (1879-1965)
JAROCKI Władysław (1879-1965)
JAROCKI Władysław (1879-1965)
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. ołówkiem l. d.: Wład Jarocki 1956
JAROCKI Władysław (1879-1965)
akwaforta, papier;
39,5 x 49,5 cm (odcisk płyty, arkusz obcięty po bokach);
sygn. l. d.: Wład. Jarocki (ołówkiem).
Na odwrocie nalepka z: CENTALNEGO BIURA WYSTAW ARTYSTYCZNYCH ODDZIAŁ W KRAKOWIE z informacjami o pracy
(częściowo nieczytelne);
JAROCKI Władysław (1879-1965)
olej, tektura; 35 x 50 cm;
JAROCKI Władysław (1879-1965)
akwarela, papier, 65 x 98 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wł. Jarocki 1945
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Litografia; wym. w świetle pp: 203 x 222 mm; sygn. oł. p.d.: Wł. Jarocki, l.d. tytuł.
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Portret młodej góralki w pejzażu zimowym
olej, tektura, 67 x 47,2 cm,
sygn. l.d.: Wł. Jarocki
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Sygnowany l.d.: Wlad Jarocki
JAROCKI Władysław (1879-1965)