MACKIEWICZ Konstanty (1894 -1985)
olej/płótno, 33,5 x 50 cm
sygnowany p.d.: `K. Mackiewicz`
Estymacja 15 000 - 20 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno naklejone na płytę; 119 x 97 cm;
nie sygnowany
obraz publikowany w katalogu wystawy
olej, płótno i płyta; 126 x 179 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: "Rdza" | Mackiewicz
na odwrocie na krośnie fragment nalepki: Muzeum Sztuki w Łodzi | ul Więckowskiego 32 Łódź (POLAND) | autor KONSTANTY MACKIEWI……, nalepka: MHMŁ/KR/1084/, oraz na płycie nalepka: DESA| WORKS OF MODERN ART | Foreign Trade Company | WARSZAWA - POLAND | al. Jerozolimskie 2 | autor Konstanty Mackiewicz | Tule "Hier Waren Leute" | Year Dimension Technic öel | Destination MUSEUM REGENSBURG
olej, płyta; 125 x 98 cm;
nie sygnowany
olej, collage, płyta pilśniowa;
40 x 92 cm;
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ
olej, płyta; 97 x 146 cm;
nie sygnowany
na odwrocie na krośnie nalepki: Zakład Stolarski / BĄCZYK BENEDYKT / Łódź, ul. Zgierska 32 / Krosko malarskie nr 2|
Wymiar 1,46 x 0,97 / Cena zł. 257 i nalepka: MHMŁ/ KR/1089, oraz napis: Spalone Miasto V K. Mackiewicz
olej, płyta; 46 x 50,5 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: K. Mackiewicz
olej, płótno; 70 x 100 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: K. Mackiewicz
na odwrocie nalepka: 1,00 x 0,71 m | 71-
olej, płótno; 66 x 93 cm;
olej, płótno dublowane, 120 x 100 cm;
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ
olej/płótno, 50 x 63 cm
sygnowany p.d.: `K. MACKIEWICZ`
Estymacja 5 000 - 7 000 zł
olej, płótno
66x70
sygn. p.d.
olej, płótno
76x116
Olej, tektura, 77 x 69 cm
Sygnowany p.d.: K.MACKIEWICZ