BAKAŁOWICZ Władysław (1833-1903)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Henryk VIII poznaje swą nową wybrankę
olej, płótno,
64 x 92,5 cm;
sygn. l. d.: LBakałowicz
Portret Heleny i Jadwigi Bakałowiczówien (bratanic artysty)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
22,8 x 18.3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WBakałowicz 1863 (ołówkiem);
na odwrocie kartka z odręcznym opisem;
olej, płótno,
32.5 x 46
sygnowany l.d.: LBakalowicz | Paris (inicjały imienia i nazwiska wiązane)
Portret Heleny i Jadwigi Bakałowiczówien
(bratanic artysty);
olej, płótno, 60,5 x 45 cm;
sygn. p. d.: LBakalowicz paris
pastel, papier
62.5 x 34.5 cm
sygnowany l.d.: LBakałowicz (inicjały wiązane)
olej, deska
52 x 39 cm
Na odwrocie u góry napis farbą: PF 212, obok fragmentarycznie zachowana nalepka z napisem: No | 3421.
Na ramie drukowana nalepka z tekstem francuskim - opisem obrazu i jego tytułem "La nouvelle aquisition".
olej, płótno
32,5 x 46 cm
sygn. p.d. Bakałowicz
LUDWIK XIII I ANNA AUSTRIACZKA WYRUSZAJźCY NA POLOWANIE Z SOKOŁAMI
Olej, płótno
49 x 73 cm
Sygnowany p.d.: Bakalowicz
SCENA DWORSKA Z CZASÓW HENRYKA IV
Olej, płótno;
60,5 x 92 cm
Sygnowany p.d.: Bakalowicz
olej, płótno,
70,5 x 100,5 cm;
sygn. l. d.: LBakałowicz / Paris
Olej, deska;
13,4 x 20 cm
na odwrocie napis: Ladislaus Bakalowicz
sygn.p.d.: Bakalowicz/paris
olej, deska,
15.8 x 21 cm
sygnowany l.d.: Bakałowicz
pastel, papier, 45 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: LBakałowicz