BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)
tusz, akwarela, papier
29,5 x 23,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. tuszem p.g.: BEKsiński
na odwr. oprawy nalepka Galerii Wahl w Warszawie
cena wywoławcza: Wykup abonament