RODZIŃSKI Stanisław (1940 Kraków - 2021)
olej, płótno;
50 x 60 cm;
na odwrocie napis autorski: St. Rodziński / CZWARTY PEJZAŻ / ROSYJSKI / 1978/9 / 50 x 60
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel
40 x 32 cm
pastel
40 x 32 cm
tempera
48,5x36,5 cm
pastel/papier
29,5 x 42 cm
olej, płótno,
60 x 80
Rodziński Stanisław
sygnowany na odwr. g.: STANISŁAW | RODZIŃSKI | Z ZAGORSKA | [l.:] 1975 [p.:] 80 x 60
pastel, 29,5 x 42 cm, sygn.
Martwy muł z Macedonii XVI, 1979 r.
olej/płótno,
50 x 60 cm
na odwrocie napis autorski: `STANISŁAW RODZIŃSKI / MARTWY MUŁ / Z MACEDONII XVI / 1979` oraz stempel wywozowy (z w 1982 r.)
gwasz, papier, 49 x 63 cm;
sygn. p. d.: St. Rodziński;
na odwrocie nalepka
Stolik w pracowni z górą farby, 1991-94
olej, płótno
90 x 70 cm;
na odwrocie opis autorski
olej/płótno
36 x 21 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `ST. RODZIŃSKI / "ROZJAŚNIAIĘ" / 1972`
DWA DOMY - JACKOWI SIENIECKIEMU, 2001 R.
olej/płótno
80 x 100 cm
sygn., dat. I opisany na odwrocie: ` ST. RODZIŃSKI / DWA DOMY / JACKOWI SIENIECKIEMU / 2001`
Olej, płótno
48,5 x 58,5 cm
Na odwrocie napis czarną farbą wykonany przez autora: ST. RODZIŃSKI | KRAJOBRAZ Z DALEKA | 1983
gwasz,
29,5 x 42 cm,
sygn.
pastel,
29,5 x 42 cm,
sygn.
olej, płótno, 70 x 100 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: ST. RODZIŃSKI / WSPOMNIENIE / Z NAWOJOWEJ / 2005
olej, płótno,
60 x 79,5 cm;
sygn. p. d.: SRodziński
opisany na odwrocie: POLEGŁY / STANISŁAW /
RODZIŃSKI / KRAKÓW
Wspomnienie z Nawojowej, 2005 r.
olej/płótno,
70 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrocie: `St.Rodziński / Wspomnienie z Nawojowej / 2005`
pastel, 40 x 50 cm, sygn.