ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
akwarela z pastelem,
40x27 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno, wym.: 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: Jan Świderski.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Babiogórskie przestrzenie, 1980
olej, płótno, wym.: 48,5 x 48,5 cm
sygn. l.d.: Jan Świderski
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Olej na tekturze 27,5 x 38cm
Sygnowany p.d. - "Jan Świderski"
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Babiogórskie - z cyklu Przestrzenie
olej, płótno, 48,5 x 48,5 cm
sygn. l.d., dat. 1980
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
linoryt, 500 x 340 mm,
sygn. oł. p. d.: Jan Świderski 1938 l.d.: "Dachy Krakowa" 2/30.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej na płótnie,
wymiary: 113 x 60 cm,
sygn. p.d.: Jan Świderski
Na odwrocie opis autorski.
Wyst.: Jan Świderski "Obrazy z różnych lat" Galeria Pod Rejentem, Kraków 2001
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej na płótnie,
wymiary: 50 x 65 cm,
sygn. l.d.: Jan Świderski.
Na odwrocie autorski opis obrazu.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno, wym.: 51 x 70 cm
sygn. p.d.: Jan Świderski
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
WIDOK KLASZTORU NORBERTANEK W KRAKOWIE, 1946 r.
Olej na płótnie 29 x 33 cm
Obraz opisany na odwrocie
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, tektura
sygn. p.d.: Jan Świderski
wym.: 43 x 60 cm
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej na płótnie,
wymiary: 130 x 54,5 cm,
sygn. p.d.: Jan Świderski.
Wystawiany i reprodukowany w kat. wyst. "Jan Świderski - Obrazy z różnych lat, kwiecień-maj 2001".
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno,
72.5 x 85 cm
sygnowany l.d.: J SWIDERSKI
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno, 48,5 x 48 cm; sygn. p. d. - Jan Świderski
Wyst.: Galeria po Rejentem, Kraków, kwiecień-maj 2001
Bibl.: Jan Świederski, Malarstwo, obrazy z różnych lat (kat. wystawy), Karków 2001, s. 43.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)