KAMOCKI Stanisław (1875 - 1944)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura; 35,5 x 50,5 cm;
sygnowany po prawej stronie na dole: St. Kamocki
Widok na kościół św. Andrzeja w Krakowie
akwarela, papier, 68,5 x 98 cm; sygn. p.d.: SKamocki
olej, tektura, 35,5 x 50 cm; sygn. p.d.: StKamocki
Na odwrocie napis autorski: KAMOCKI / "KROŚCIENKO"
olej, płótno
77 x 65 cm
olej, tektura
sygn. p.d.: St. Kamocki
wym.: 51 x 70 cm
akwarela, tektura, wym.: 46 x 60 cm
sygn. p.d.: ST. Kamocki
olej, tektura, 49,5 x 69 cm; sygn. l.d.: St. Kamocki,
na odwrocie: szkic portretu mężczyzny oraz napisy autorskie - tytuł obrazu i data 1932
niesygnowany
autolitografia
40.5x29
olej/tektura, wymiary: 35 x 50 cm;
sygnowany lewy dół: "SKamocki";
na odwrociu: "kwiecień 1932"
olej/tektura, wymiary: 35x49 cm
sygnowany w lewym dolnym rogu
olej, tektura, 51 x 71 cm; sygn. p.d.: StKamocki
Na odwrocie napis autorski: S. KAMOCKI / "GALAR" / 1931 / LISTOPAD
olej, tektura
sygn. p.d.: S. Kamocki
wym.: 50 x 70 cm
CMENTARZ PRZY CERKIEWCE W GÓRACH
olej na tekturze, 36 x 49,5 cm, sygnowany l.d. "St.Kamocki"
Olej, tektura, 35,5 x 50,3 cm
Sygnowany czarnym olejem p.d.: St Kamocki
Na odwrocie napis czarnym olejem: S. KAMOCKI | ZAKOPANE
olej na tekturze, 49,5 x 69,5 cm sygnowany p.d.: "SKamocki 909"
na odwrocie napis autorski: "S. Kamocki /Zakopane/Kościółek"