JANKOWSKA Zuzanna Zu (ur. 1991)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'ZJankowska, 2016'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Jankowska | Zu | "Chodź, pokażę Ci raj" | 2016'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.g. oraz na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.g. oraz na odwrocie
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'ZJankowska 2016'
Akryl na płótnie, 70 x 100 cm
Akryl na płótnie, 100 x 100 cm
akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany l.g.: 'ZJankowska | 2015'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2015 | "Motocyklista" '
akryl, płótno, 60x80 cm
sygn. p.d. Jankowska 2016
opisany na odwrocie: Zuzanna Zu Jankowska "Wilk" 2016
akryl/płótno
90 x 60 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ZJankowska | 2016'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna | Zu Jankowska | ''Zepsuty'' | 2016'
akryl/płótno, 60 x 40 cm
Z tryptyku `Komplikacje, Ambicja
olej, akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygn. p.d. Z. JANKOWSKA 2013
opisane na odwrocie: ZUZANNA ZU JANKOWSKA 2013 III TRYPTYK "KOMPILACJE" AMBICJA