JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 100 × 70 cm,
sygnowany, datowny i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz 2012 "Światła Miast"'
* Podlega opłacie Droit de suite
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny 6, 2017 r.
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Portret emocjonalny | - Odrzucenie | 08.08.2017 WROCŁAW'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej, płótno, 150 x 100 cm,
sygn.
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej, płótno, 70 x 100 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny - Dwoistość kobiecej natury, 2017r.
olej na płótnie, 150x100cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘2017 WROCŁAW Łukasz Jankiewicz, Portret emocjonalny - Dwoistość kobiecej natury’
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Jankiewicz | Łukasz 2017 | WROCŁAW'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Olej na płótnie, 150 x 100 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 100x150 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Łukasz Jankiewicz Portret Emocjonalny 2017 WROCŁAW’
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny 3, 2017 r.
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | WROCŁAW 2017'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Olej na płótnie, 120 x 80 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny 2, 2017 r.
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | 2017 WROCŁAW'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny - ukryte pragnienia, 2017r.
olej na płótnie, 150x100cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Olej na płótnie, 120 x 80 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny II, 2017r.
olej na płótnie, 120x90 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Łukasz Jankiewicz Portret Emocjonalny II, 2017 WROCŁAW 120/90cm Olej na płótnie’
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | 10 IV 2017 | WROCŁAW | "Jesteś kolorem"'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Olej na płótnie, 80 x 120 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret impresjonistyczny, 2017r.
olej na płótnie, 150x100cm.