BREWKA Wojciech (ur. 1980, Kalisz)
Transmigracja, Z cyklu `Portrety zwierząt`, 2014 r.
akryl/płótno, 160 x 120 cm
sygnowany p.g. monogramem
na odwrociu opisany
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl i olej na płótnie, 130x100 cm
sygnowany z przodu w prawym dolny rogu znakiem autorskim, na odwrocie tytuł pracy oraz znak autorski w górnym lewym rogu
akryl, płótno, 120 x 160 cm,
sygn. l.d. znakiem autorskim
Z cyklu `Portrety zwierząt`, Tukan - portret aluzyjny, 2014 r.
olej/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany l.g. monogramem
na odwrociu opisany
Słoń - Portret zamknięty, 2014
olej, płótno, 100x130 cm
sygn. l.g.: monogram, opisany na odwrocie: "SŁOŃ - PORTRET ZAMKNIĘTY" Z CYKLU PORTRETY ZWIERZĄT WARSZAWA 2014 BREWKA
akryl, nitro, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. l.d.
Z cyklu `Portrety zwierząt`, Ave camelopardalis, 2014 r.
akryl, nitro/płótno, 97 x 130 cm
sygnowany l.g. monogramem
na odwrociu opisany
Z cyklu portrety zwierząt, Never look back, 2014 r.
olej/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany l.d. znakiem autorskim
na odwrociu opisany
W moim świecie czuję się bezpiecznie, 2014
akryl, olej na płótnie
130x100 cm
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg i na odwrocie
Parrot, z cyklu portrety zwierząt, 2014
akryl, płótno, 100 x 130 cm,
sygn. l.d. znakiem autorskim oraz na odwrocie
akryl, olej, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. u dołu znakiem autorskim
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygn. g. l. BREWKA
opisany na odwrocie: BREWKA, ROGACZ II
akryl na płótnie
100x140 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i na odwrocie
Z cyklu `Portrety zwierząt` Konflikt pokoleń, 2014 r.
akryl, olej/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany p.g. znakiem autorskim
na odwrociu opisany
akryl, nitro na płótnie, 140x100 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Anarchista
Toucan, z cyklu portrety zwierząt, 2014
akryl, nitro, płótno, 100 x 130 cm,
sygn. l.d.: BREWKA
olej na płótnie, 120x100 cm,
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg i opisany na odwrocie: "Już idę" Brewka
Z cyklu `portrety zwierząt`, Koń - pozaukładowa jednostka mocy, 2014 r.
akryl, nitro, olej/płótno, 140 x 100 cm
na odwrociu opisany
W poszukiwaniu koloru - las, 2014 r.
na odwrociu opisany
Zdarzyło się w moim kraju, 2013
mieszana (akryl, nitro, kolaż) na płótnie, 50x100 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg i opisany na odwrocie: "Zdarzyło się w moim kraju" Warszawa 2013