FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn.na odwrociu
akryl, płótno, 100x80 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 80 x 120,
sygn. p.d.: Figurska.
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn.p.d.: Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
85x110 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. p.d.:Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
Metropolie 37, dyptyk, 2014 r.
akryl/płótno, 100 x 200 cm (całość)
sygnowany p.d.: `Figurska` (każdy)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 100 cm x 100 cm,
sygn. p.d.: Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
80x140 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100.5x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płotno, 80 x 140 cm,
sygn. p.d.: A.Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm