DUDUŚ Edyta (ur. 1975, Wrocław)
Olej na płótnie, 70 x 100 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Edyta Duduś, Pejzaż czerwcowy, 2010, 70x100 cm, olej na płótnie
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: `ed 2012`
na odwrociu opisany: `Edyta Duduś | Ptasie pary V | akryl na płótnie | 120 cm x 100 cm | 2012 r.`
olej na płótnie,
100x70,
sygnowany p.d. i opisany na odwrocie: Edyta Duduś olej na płótnie 100x70 cm z cyklu Mosty IV 2010
akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. p.d.: d2012 oraz na odwrocie; 2012
akryl na płótnie
120x100 cm
Sygnowany p.d.
i opisany na odwrocie: Edyta Duduś "Gorące popołudnie" akryl na płótnie 120x100cm 2013 r.
akryl, płótno, 100x120 cm
sygn. p.d.: d2012, opisany na odwrocie: Edyta Duduś 2012