HUL Edyta (ur. 1986)
technika własna, olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
HUL Edyta (ur. 1986)
HUL Edyta (ur. 1986)
olej/akryl/płótno, 140x140 cm
sygn. na odwrocie: Edyta Hull/2012
HUL Edyta (ur. 1986)
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, akryl, technika własna, płótno, 110 x 135 cm,
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, olej, płótno, 110 x 150 cm,
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, olej, płótno, 150 x 110 cm;
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, płótno,
150 x 110 cm;
sygn. na odwrocie: Edyta Hul / 2010 / Gdańsk
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, płótno;
130 x 97 cm;
sygn. z tyłu na blejtramie: Edyta Hul 2010