LASKOWSKA Magdalena (ur. 1985, Warszawa)
alkid, płótno, 65 x 81 cm,
sygn. p.d.: Laskowska oraz na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
alkid/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: ```Déja vu``, alkid, 40 x 40 cm, 2014 | Laskowska`
alkid, płótno, 40x40 cm
sygn. l.d. Laskowska; opisany na odwrocie: "Rogaty" alkid, 40x40 cm, 2012 Laskowska
alkid na płótnie, 81x60 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
alkid/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: ```Złote popołudnie | 81 x 100 cm, alkid, 2013 | Laskowska`
alkid, płótno, 54 x 73 cm,
sygn. p.d.: laskowska, oraz na odwrocie
alkid na płótnie, 73x100 cm
alkid/płótno, 33 x 27 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: ```Podróżniczka`` | 27 x 33 cm, alkid, 2014 | Laskowska`
alkid na płótnie, 30x30 cm
alkid, płotno, 65 x 50 cm, p.d.:,laskowska``i na odwrocie.
alkid/płótno, 81 x 116 cm
na odwrociu opisany
Szkic Chmury nad Vellano, 2012 r.
alkid na płótnie, 81 x 60 cm, sygn.
akryl, alkid, płótno, 65 x 92 cm, 2009
alkid, 60 x 81 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg "Laskowska"
akryl, płótno, 60 x 50 cm,
alkid, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.g: Laskowska oraz na odwrocie: Pole Mokotowskie IV, alkid 70 x 70 cm, 2014, Laskowska
alkid/płótno, 73 x 60 cm
sygn. p. d. Laskowska`11
opisany na odwrocie: Magdalena Laskowska "Zielona gwiazda" alkid 2011
alkid, płótno, 100 x 81 cm,
sygn. na odwrocie
alkid/płótno, 61 x 46 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: `"Sopot" 2014 | 46 x 61 cm, alkid | Laskowska`
alkid, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. pd.: Laskowska oraz na odwrocie: "Dzika plaża", alkid, 70 x 70 cm, 2013, Laskowska