KOŁODZIEJCZYK Tomasz (ur. 1976, Szczecin)
akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: tytuł, autor, data
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 50 x 70 cm, sygn.
akryl, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: "BEZ TYTUŁU" TOMASZ KOŁODZIEJCZYK 2013
akryl, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: Kuter Tomasz Kołodziejczyk 2013
akryl/płótno, 50 x 70 cm
akryl/płótno, 50 x 80 cm
na odwrociu opisany: `:ŻÓŁTE ŁODZIE" | TOMASZ KOŁODZIEJCZYK | 2013`
akryl/płótno, 100 x 120 cm
na odwrociu opisany: `"PRZYSTAŃ" | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2013`
estymacja: 3 000 - 6 000 zł
akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany: `"KUTER" | TOMASZ KOŁODZIEJCZYK | 2013`
akryl, płótno, 65 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 60x100 cm
opisany na odwrocie:"RED SHIP"/TOMASZ KOZŁOWSKI/2013
akryl/płótno, 65 x 100 cm
na odwrociu opisany: "JESIENIĄ NA MOLO" | TOMASZ KOŁODZIEJCZYK | 2013`
akryl/płótno, 40 x 60 cm
na odwrociu opisany: `"PORANNA KAWA II" | TOMASZ KOŁODZIEJCZYK | 2013`
akryl, płótno, 60 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 65 x 92 cm
na odwrociu opisany: `"MORZE" | TOMASZ KOŁODZIEJCZYK | 2013`
akryl, płótno, 50 x 80,
sygn. na odwrocie: W PORCIE/TOMASZ KOŁODZIEJCZYK/2013
akryl, płótno, 90 x 100 cm
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 70 x 50 cm
na odwrociu opisany: `"JACHT" | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2012`
olej, płótno, 30 x 50 cm,
opisany na odwrocie: "Rejs" / Tomasz Kołodziejczyk / 2013 / OBRAZ POWSTAŁ DLA WSPARCIA / FUNDACJI SYNAPSIS
akryl/płótno, 60 x 81 cm
na odwrociu opisany: `Kołodziejczyk Tomasz | "Bezruch" | 2012`