THE KRASNALS Grupa
Tanie Sasnale z Chin / Fabryka, 2008 r.
akryl/płótno,
50 x 50 cm,
edycja 2/10
cena wywoławcza: Wykup abonament
THE KRASNALS Grupa
Bez tytułu (Małpy z białymi bananami), 2008 r.
serigrafia/płótno, edycja: 7/50,
55 x 55 cm
THE KRASNALS Grupa
olej, płótno,
73x50 cm.
Obraz specjalnie namalowany na aukcję poświęconą dzieciom autystycznym. Biorąc w niej udział chcemy podjąć problem autyzmu nie tylko pomagając w zebraniu funduszy dla dzieci, ale również przybliżając tę sferę w sposób wizualny, uwrażliwiający odbiorców. Autyzm to skomplikowany zespół upośledzenia rozwoju, w którym istotną rolę odgrywa funkcjonowanie mózgu. Jest to choroba neurologiczna, wśród typowych cech są problemy z komunikacją uczuć i związkami społecznymi. Właśnie dlatego nasz obraz nosi taki właśnie tytuł "...". I dalej pozostaje tylko cisza.
THE KRASNALS Grupa
"- How it is? - Tak jest. Interesuję się kondycją współczesnej kobiety / Catherine Deneuve w filmie "Wstręt" Romana Polańskiego 1965", 2010,
olej, płótno,
41x41 cm
THE KRASNALS Grupa
Whielki Krasnal Wielkie Serce Michaela Jacksona i Jeffa Koonsa od Krasnali dla dzieci, 2009 r.
olej na płótnie, 130 x 180 cm, sygn.
Mhały Krasnal "Wielkie Serce Michaela Jacksona i Jeffa Koonsa od Krasnali dla dzieci", 2009 r.,
kredka na papierze, 16,5 x 17,5 cm, sygn.