VISSCHER Claes Janszoon (1587-1652)
Gedeon wybierający swą armię, XVII w.,
Miedzioryt wg. Marten de Vosa; wym. planszy: 442 x 544 mm; sygn. pł. monogramem wiązanym: CJVischer excudebat Grafika z The Holy Bible, Oxford 1686. Stan zachowania: charakterystyczne, wydawnicze zgięcia w połowie grafiki; stan bardzo dobry.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Zwycięski powrót Jefte do Mispa, XVII w.
Miedzioryt; wym. planszy: 440 x 545 mm; sygn. pł.: Nic: Vischer excudit. Grafika z The Holy Bible, Oxford 1686. Stan zachowania: charakterystyczne, wydawnicze zgięcia
w połowie grafiki; stan bardzo dobry.
Miedzioryt; wym. planszy: 444 x 540 mm; sygn. pł. monogramem wiązanym: JCVischer excudebat; Grafika z The Holy Bible, Oxford 1686. Stan zachowania: charakterystyczne, wydawnicze zgięcia w połowie grafiki; stan bardzo dobry.
Miedzioryt wg. I. Jordaensa; wym. planszy: 440 x 554 mm; sygn. pł. monogramem wiązanym: JCVischer excudit. Grafika z The Holy Bible, Oxford 1686; oryginalne płyty były wykorzystywane przez cały XVII w., były przedmiotem sprzedaży i wymiany między wydawcami. Stan zachowania: charakterystyczne, wydawnicze zgięcia w połowie grafiki; stan bardzo dobry.
Miedzioryty
wym.: 410 x 515 mm
sygn. pł.: Nic. Vischer Excud
Grafika z The Holy Bible, Oxford 1686; oryginalne płyty były wykorzystywane przez cały XVII w., były przedmiotem sprzedaży i wymiany między wydawcami
Stan zachowania: charakterystyczne, wydawnicze zgięcia w połowie grafiki; stan bardzo dobry; ślad złożenia, wzdłuż złożenia (od dołu) nieznaczne pęknięcia papieru bez szkody dla tekstu.
Sąd Salomona wg. P.P. Rubensa, XVII w.
Miedzioryty
wym.: 415 x 515 mm
sygn. pł.: P.P. Rubensa in..; monogram wiązany CJVischer Excudit
Grafika z The Holy Bible, Oxford 1686; oryginalne płyty były wykorzystywane przez cały XVII w., były przedmiotem sprzedaży i wymiany między wydawcami.
Stan zachowania: charakterystyczne, wydawnicze zgięcia w połowie grafiki; stan bardzo dobry.
Miedzioryty
wym.: 400 x 515 mm
sygn. pł. monogram wiązany: CJVischer Excudebat
Esther przed Aswerusem wg. M. Heemskercka, XVII w.
Miedzioryty
wym.: 415 x 515 mm
sygn. pł.: Heemskerck Invest.; monogram wiązany CJVischer Excudit
Miedzioryty
wym.: 315 x 385 mm
niesygn.
Zwiastowanie pasterzom, XVII w.
Miedzioryty
wym.: 315 x 385 mm
niesygn.
Św. Jan Apostoł i wizja apokaliptyczna (smok czyhający na Dziecko Dziewicy), XVII w.
Miedzioryty
wym.: 400 x 510 mm
sygn. pł.: Martem Heemskerck inventor; monogram wiązany CJVischer Excu
Dawid i Goliat wg. M. Heemskercka, XVII w.
Miedzioryty
wym.: 405 x 515 mm
sygn. pł.: Nic. Vischer excudit