ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
technika własna, 90 x 130 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl,tusz na płotnie,100x100cm
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Akryl, tusz na płótnie, 100x100 cm
Opisany na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Wakacyjne selfie z laseczką, 2015
Olej na płótnie, 90x100cm
Sygn. p. d. opisany na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Przekrój przez Big Bulla, 2015
akryl, płótno, 100 x 100 cm
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Akryl na płótnie, 100 x 90 cm
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Akryl, tusz na płótnie, 100x90cm
Opisany na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Gumowa ręka sprawiedliwości, 2015
akryl, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. p.d.: PZ. oraz na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl i olej na płótnie 100x81 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Paweł Zakrzewski
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, płótno, 90 x 50 cm,
sygn. p.d.: P.Z oraz opis autorski na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Akryl, tusz na płótnie, 100x70 cm
Opisany na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl / olej na płótnie, 100 x 100 cm
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, olej, asamblaż, 100 x 90 cm,
sygn. p.d.: PZ oraz na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)