DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 100x70 cm
opisany na odwrocie: PAWEŁ DĄBROWSKI Promień 100x 70 cm t: olej płótno 2014
cena wywoławcza: Wykup abonament
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. l.d.: PD2014
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 46 x 55 cm,
sygn. p.d.: PD 2014
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 82x65 cm
opisany na odwrocie: PAWEŁ DĄBROWSKI 82x65 cm "GRACE" 2012
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. l.d.: pd 2013
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. l.d.: pd 2013
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej/płótno, 81 x 65 cm
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno
73x100 cm
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
Olej na płotnie
80x80 cm
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej na płótnie
90x90cm
2008
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
technika olejna i własna
55x46 cm
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
wymiary : 100x73cm
technika : własna, olej
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej na płótnie
100x65 cm