SOBCZYK Agata (ur. 1973)
Olej, płótno;
95x110 cm
Sygn. Na krośnie: RUMBA 3. PO HORYZONT AGATA SOBCZYK
cena wywoławcza: Wykup abonament
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
akryl, olej, płótno,
70 x 100 cm
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
akryl, olej, płótno,
50 x 70 cm,
sygn. na krośnie: Sopot Agata Sobczyk 2005
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
Olej, płótno;
95x110 cm
Sygn. Na krośnie: RUMBA 2. NA KRAWĘDZI AGATA SOBCZYK
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
Tryptyk: Popołudnie w cieniu platanów
akryl/płótno,
40 x 40 cm (x3), całość: 40 x 120 cm
sygnowany na odwrociu: `Popołudnie w cieniu platanów Agata Sobczyk`
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
olej/płótno,
sygn., dat. i opisany na odwrocie
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
olej, gwasz/płótno,
35 x 50,5 cm, 43,5 x 59 cm (wraz z ramą)
opisany na odwrocie: `Katowice - Stary dworzec` oraz pieczątki
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
technika mieszana, płótno, 80 x 120 cm
SOBCZYK Agata (ur. 1973)