KAZIMIERSKA Magdalena (ur. 1969)
Olej, płótno, 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 94 x 55 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
olej, płótno, 94 x 49 cm;
dat. i sygn. na odwrocie na płótnie:
I 2006 / M. KAZIMIERSKA
Żółta orchidea, białe kwadraciki, 2006
olej, płótno, 97 x 48 cm;
I 2006 / M. KAZIMIERSKA
Amarylis na kratce burberry`s, 2005
olej, płótno
97 x 47 cm; sygn. na odwrocie
olej, płótno, 97 x 47 cm;
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 54 x 96 cm;
sygn. i dat. na odwrocie na płótnie:
IV 2005/ M.KAZIMIERSKA
Storczyk w doniczce na zielonym, 2005
olej, płótno, 93 x 51 cm,
sygn. i dat. na odwrocie
Amarylis, różowy kwadrat, 2005
olej, płótno, 97 x 53 cm;
sygn. na odwrocie na płótnie: V 2005/ M.KAZIMIERSKA;
Na odwrocie na zawiniętym płótnie na krośnie malar. tytuł obrazu: j.w.