GNATOWSKI Jerzy (1928 Łomża - 2012 Kazimierz Dolny)
Olej, sklejka;
30 x 40 cm
Sygnowany p.d.: Jerzy Gnatowski 76
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno;
27,3 x 41,3 cm
Sygnowany l.d.: Jerzy Gnatowski | 76
PODWÓRKO NA KRAKOWSKIM KAZIMIERZU, 1975
Olej, płótno;
76,5 x 49 cm
Sygnowany p.d.: Jerzy Gnatowski | 1975
olej na płótnie naklejonym na płytę, 30 x 40 cm,
sygnowany p.d. "Jerzy Gnatowski 1988"
Olej, sklejka
40 x 30 cm
Sygnowany l.g.: Jerzy Gnatowski | 76
WźWÓZ Z OKOLIC KAZIMIERZA DOLNEGO, 1976
Olej, sklejka
30 x 40 cm
Sygnowany l.d.: Jerzy Gnatowski 1976
Olej, płótno
27,3 x 41,3 cm
Olej, płótno
27,2 x 33,3 cm
Olej, płótno
65 x 81 cm
Sygnowany p.d.: Jerzy Gnatowski | 1976
Olej, płótno
76,5 x 49 cm
Olej, sklejka
30 x 40 cm
Olej, płótno;
40,4 x 30,4 cm
Na krośnie napis: JERZY GNATOWSKI | OLEJ 40 X 30 "ZACHÓD" 1974
olej na desce, 17,5 x 24 cm,
sygnowany l.d. "Jerzy Gnatowski 1999" oraz z prawego brzegu "99.VII.6 / Jerzy Gnatowski"
Zaułek w Kazimierzu Dolnym, 1974 r.
olej/płótno, 81 x 65 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Jerzy Gnatowski | 1974`
olej, płótno, 54 x 65 cm;
sygn. l. : Jerzy Gnatowski 1973
Na odwrocie napis autorski z tytułem: "Zima"
olej, płótno, 54 x 65 cm;
sygn. l.d.: JERZY GNATOWSKI.1973.
Na odwrocie autorski napis z tytułem obrazu: "Stóg"
olej, płótno, 54 x 65 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Gnatowski 1973
Na odwrocie napis autorski z tytułem: "JESIEŃ NA MAZURACH"
olej, płótno, 54 x 65 cm;
Na odwrocie napis autorski z tytułem: "PEJZAŻ"
olej, sklejka, 30 x 40 cm;
sygn. l. g.: Jerzy Gnatowski 1977
olej, płótno, 54,5 x 65 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Gnatowski 1977