CHOMICZ Witold (1910-1984)
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHOMICZ Witold (1910-1984)
drzeworyt kolorowany akwarelą, 30, 5 x 26 cm,
sygnowany ołówkiem p. d. "WChomicz",
na odwrocie autorska kartka katalogowa: "Zbiory i galeria prac Witolda Chomicza artysty malarza i grafika, profesora ASP w Krakowie" z opisem tego drzeworytu.
CHOMICZ Witold (1910-1984)
Św. Jan Kanty. Patron Uniwersytetu Jagiellońskiego
Drzeworyt, 18 x 12,5 cm,
sygn. p.d.: W. Chomicz
CHOMICZ Witold (1910-1984)
sygn.p.d., drzeworyt, 26.5x29.8
CHOMICZ Witold (1910-1984)
sygn. p.d., drzeworyt, 17.8x57.5 cm
CHOMICZ Witold (1910-1984)
Odpust przy kościół SS. Norbertanek w Krakowie
drzeworyt, papier, 31 x 32,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. l. d.: WCH (na klocku)
CHOMICZ Witold (1910-1984)
drzeworyt, papier, 28 x 31 cm
opisany u dołu: Oryg. drzeworyt Kraków W. Chomicz
CHOMICZ Witold (1910-1984)
CHOMICZ Witold (1910-1984)
PORTERT ŻONY, JAROSŁAWY CHOMICZOWEJ, 1934
Olej, płótno; 71,2 x 60,4 cm
Sygnowany p. d.: W. CHOMICZ 22 VII 34
Na odwrocie czarnym olejem napis: Dr Med. |
JAROSŁAWA Z WŁODYGÓW | CHOMICZOWA | 1934 |
UR. 20 VII 1908 NOWY SĄCZ ZM. 7 IX 1962 KRAKÓW
CHOMICZ Witold (1910-1984)
drzeworyt barwny, papier, 32,5 x 28 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: W Chomicz