BUGAJ-TOMASZEWSKA Beata Maria (ur. 1977)
sygn. p.d.,
olej, płótno,
60x60
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. p.d.,
olej, płótno,
60x60 cm
Obraz drugi z cyklu Dylematy (2012)
sygn. dat. p.d.,
olej, płótno,
80x80 cm
Z cyklu Dylematy-Obraz trzeci (2012)
sygn. p.d.,
olej, płótno,
60x60 cm
sygn. dat. p.d.,
olej, płótno,
80x80 cm
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
40x20 cm
sygn. p.d., olej, płótno, 80x80 cm
Z cyklu Dylematy - Obraz pierwszy (2012)
sygn. p.d., olej, płótno, 50x50 cm
olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno,
100 x 100 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `Beata Bugaj-Tomaszewska Bez tytułu 2011 r.` oraz na płótnie: `BBT. 2011`
olej/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: 'BEATA BUGAJ-TOMASZEWSKA' oraz na płótnie: 'BBT'
sygn. p.d.,
olej, płótno,
70x70 cm
sygn. na odwrociu,
lakierobejca, farba ftalowa, drewno, sklejka,
wys.61, śr.69.5 cm
Malutki akt w cieniu wielkiego aktu (2011)
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
46x38 cm
olej, płótno,
20 x 20 cm;
sygn. na odwrocie: BBT Beata Bugaj Tomaszewska 2011