KACZMARKIEWICZ Jan (1904-1989)
Madonna z dzieciątkiem - projekt ołtarza
ołówek, akwarela, papier, 28,5 x 10 cm,
sygn.: Jan Kaczmarkiewicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
ołówek, papier,
31,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jan Kaczmarkiewicz
Projekt pamiątki Pierwszej Komunii Św.
tusz, papier, owal,
21,5 x 14,5 cm,
niesygn. dat.: 1961.
ołówek, papier,
40 x 28 cm,
sygn. p.d.: Jan Kaczmarkiewicz.
akwarela, ołówek, papier,
33 x 11,7 cm
sygn. p.d.: Jan Kaczmarkiewicz
akwarela, gwasz, papier,
20,5 x 10,5 cm
sygn. śr. d.: Jan Kaczmarkiewicz
akwarela, gwasz, papier,
40,4 x 30,5 cm
akwarela na papierze,
31 x 22 cm w świetle passe-partout,
sygnowana l.d. "Jan Kaczmarkiewicz/Wilno 1936"
Teka rysunków zawierająca 150 szkiców studenckich,
ołówek, tusz, papier, pergamin,
różne formaty
ołówek, akwarela, papier
23 x 16,2 cm
sygn. monogramem łączonym śr.d.: JK
Młody mężczyzna z amforą, 1930
akwarela, ołówek, papier
18,2 x 10,3 cm
sygn. monogramem łączonym p.d.: JK 8.30
Ołówek, papier
28,5 x 30,5 cm,
Ołówek, papier
21,5 x 24 cm,
kredka, papier;
147 x 69 cm;
sygn. na odwrocie: KACZMARKIEWICZ
ołówek papier;
148 x 74 cm
ołówek, papier,
42 x 30 cm,
sygn. p. d.: Jan Kaczmarkiewicz.
Na odwrocie opis autorski: Nr. 5. 30 x 42 / Tors młodzieńca - ujęcie w / 3/4
Portret mężczyzny w renesansowym stroju
ołówek, papier,
27 x 19, 3 cm,
sygn. l. d.: Jan W. Kaczmarkiewicz