SAWICKA Jadwiga (ur. 1959, Przemyśl)
olej/płótno
60 x 80 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Spódnica różowa z serii Ubrania, 2004/2005
fotografia barwna, papier, pianka,
88,5 x 135 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie oraz pieczątka Atlas Sztuki sp. z o.o.;
egzemplarz autorski, nakład: 2/3
Praca prawiona w ramę aluminiową za szybą antyrefleksyjną.
Zestaw młodzieżowy z serii Ubrania, 2004/2005
88,5 x 135 cm;
akwarela, karton,
56,8x84 cm
akryl/papier,
84 x 57 cm,
sygn.
akryl, papier, 50x70 cm
akryl/papier,70 x 50 cm, sygn.
akryl/papier, 84 x 57 cm
sygnatura: tył / dół / lewa s.
dar artysty
akryl/papier, 84 x 57 cm, sygn.
akryl, papier, 85x58 cm
akryl/papier, 85x58 cm, sygn.
akryl/papier,
70 x 50 cm,
sygn.
olej, płótno,
100 x 120 cm
opis tył: JADWIGA SAWICKA 1999
akryl, płótno
60 x 50 cm
akryl, płótno, 69,5 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: Jadwiga Sawicka
fotografia cz-b
60x80