WAŁACH Stanisław (1919 - 1983)
olej na desce,
wymiary: 49 x 29 cm.
Na odwrocie naklejka CBWA Kraków z autorskim opisem obrazu.
cena wywoławcza: Wykup abonament
linoryt, wymiary kompozycja: 495 x 412 mm,
sygn., dat. i tyt. oł. na kompozycja
linoryt dwubarwny, wymiary płyty: 840 x 475 mm,
sygn. dat. p.d., tyt. i tech. l.d. Ubytek p.g. rogu, bez szkody dla kompozycji.
Bachus - Kompozycja imieninowa, październik, 1954
olej, sklejka,
37 x 17,5 cm,
sygn. na odwrocie, obraz w oryg. autorskiej oprawie z sentencją z "Uczty Baltazara".
Na odwrocie, naklejka CBWA w Krakowie. Praca była prezentem dla Stanisława Wójtowicza.
olej na desce,
wymiary: 65 x 56 cm.
Wystawy: CBWA Kraków; TPSP Kraków 1965; Wyst. Plastyki i Sympozjum Złotego Grona, Zielona Góra, 1963 r. Prow.: zbiory rodziny artysty.