SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, tektura,
34 x 50 cm;
napis p. d.: Najdroższej Lusi / Słabiak
cena wywoławcza: Wykup abonament
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej/tektura, wym.: 35 x 50 cm
sygn. l.d.: Juliusz Słabiak. Obraz dwustronny, na odwrocie "Chłopak pojący konie"
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, tektura, 34,5 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, tektura, 34 x 50 cm;
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Olej, płótno; 48,5 x 68,5 cm w świetle
Sygnowany l. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej na tekturze, 50 x 69,3 cm,
sygnowany l.d. "Juliusz Słabiak", na plecach odręczny autorski napis "Autor: Juliusz Słabiak / ucz. Wojciecha Kossaka / Temat: Obóz cygański / Stwierdzam autentyczność / mojej pracy Juliusz Słabiak / 1956 r."; dedykacja odręczna z 23 X 1987 r. oraz ślad pieczątki (nieczytelny)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Olej, tektura; 33,5 x 49,5 cm
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, płótno, 50 x 70cm,
sygn. l.d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Widok na kościół Mariacki w Krakowie
olej, tektura, 34 x49,5 cm;
sygn. l.d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Olej, sklejka, 48 x 33,5 cm;
Sygn. p.d.- Juliusz Słabiak / 1945
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Widok na Kościół Mariacki w Krakowie
olej, płótno, 34,5 x 50 cm; sygn. l.d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Olej, tektura; 34,6 x 50,1 cm
Sygnowany czarnym olejem l.d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Olej, płótno; 71,8 x 95,3 cm
Sygnowany brązowym olejem l.d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Olej, płyta, 34,5 x 50 cm
Sygnowany p.d.: Juliusz Słabiak