KIESNER Maria (ur. 1976)
Akryl, płótno, 30 x 30 cm;
Sygn na odwrocie: 2011/M Kiesner/ teatr powszechny
cena wywoławcza: Wykup abonament
KIESNER Maria (ur. 1976)
olej/płótno,
40 x 40 cm,
sygn.
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl, papier,
22x32 cm,
sygn.
KIESNER Maria (ur. 1976)
olej, płótno,
49,7x40 cm
KIESNER Maria (ur. 1976)
olej na płótnie
50x23
KIESNER Maria (ur. 1976)
Akryl, płótno;
50 x 70 cm
Sygn. na odwrocie: Wnętrze/ 2010/ Maria/ Kiesner
KIESNER Maria (ur. 1976)
olej, płótno;
90 x 90 cm;
sygnowany na odwrocie: Gdynia, Maria Kiesner 2010
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl/płótno
80x120 cm
Sygn. Na odwrocie: Maria Kiesner/Stocznia w Warszawiance/2010
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl, płótno;
70 x 100 cm
sygn. na odwrocie: WILLA/ 2010/ MARIA/ KIESNER
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl/płótno,
40 x 40 cm
sygn. i dat. na odwrocie
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl, płótno; 150 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Poczta/ Maria Kiesner
KIESNER Maria (ur. 1976)
Z cyklu Pocztówka duża (Rzeźnia) 2004
akryl, płótno; 100 x 140 cm
sygn. na odwrocie Maria Kiesner
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl, płótno, 50x70 cm
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl/płótno, 30 x 40 cm, sygn.
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl/płótno,
38 x 55 cm
sygn. i opisany na odwrocie: `Basen / M.Kiesner / 2008`
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl na płótnie
30x24 cm
KIESNER Maria (ur. 1976)
olej/płótno,
40 x 30 cm,
sygn.
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl, płótno,
50 x 70 cm;
na odwrocie napisy autorskie: Bratysława /
Maria / Kiesner 2008
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl, płótno,
38 x 55 cm; opisany na odwrocie: Maria Kiener
Willa na mokotowie 2007 AKRYL
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl/płótno
80 x 100 cm
sygn. dat. i opis na odwrocie: ` Stadion Xlecia / Maria Kiesner / 2008 `