BLOND Maurice (Blumenkranc) (1899-1974)
olej, tektura, 23,5 × 21 cm
sygn. l. g.: M.Blond
p. śr.: Maurice Blond
na odwrocie napis: AUTOPORTRET EN VERT
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 64 x 52,5 cm
sygn. l.d. Mblond
Estymacja: 5000-7000 zł
olej, papier, płótno
48 x 64 cm
sygn. p.d.: M. Blond
Porte, le chassis le numéro 232 1955
olej, papier, płótno
48 x 64 cm
sygn. p.d.: M. Blond
Porte, le chassis le numéro 233 1955
olej na tekturze
80 x 53,5 cm
sygn. p. g.: M. Blond
olej na tekturze
38 x 46 cm
sygn. i dat. l.d.: l. 1948 M. Blond
olej na płótnie
27 x 35 cm
sygn l. g.: M.Blond
Nature morte au pain et a la bouteille de vin
Olej na płótnie
sygn. p.d.
88 x 140 cm
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: M. Blond.
Le tramway et le champ de foire
olej na płótnie
45,5 x 60,5 cm
sygn. p. d. Blond M
olej, płótno
45,5 x 60,5 cm
sygn. p.d.: M Blond