AUTOR nieokreślony
pastel, papier jasnoszary,
30 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: H.S.P / 12 OKT. 06.
cena wywoławcza: Wykup abonament
AUTOR nieokreślony
Artysta z kręgu Akademii Wileńskiej, 1 połowa XX w.
olej/płótno, 165,5 x 70 cm
AUTOR nieokreślony
AUTOR nieokreślony
kopia z Carlo Dolce
olej, płótno dublowane,
101 x 84 cm
AUTOR nieokreślony
obraz przypisywany: Polydore Jean PAUQUET (1799 - ?)
akwarela, papier naklejony na karton,
42,5 x 37,5 cm;
sygn. p.d.: 1829 / ...... (sygn. nieczytelna)
AUTOR nieokreślony
w sukni z koronkowym dekoltem i pąsowym szalu na ramionach;
gwasz i akwarela na kości,
owal 8 x 6,3 cm;
ramka mosiężna, ażurowa (późniejsza) 11,5 x 10 cm;
sygnatura z prawej, nieczytelna;
Europa Środkowa, k. XIX.
AUTOR nieokreślony
wg Rembrandta XIX w.
olej, deska
80 x 59,5 cm;
na odwrocie zatarta okrągła pieczęć oraz stempel z nr 58.
AUTOR nieokreślony
AUTOR nieokreślony
wg George Stubbs
litografia, 32 x 42 cm ( w świetle oprawy)
napis z prawej: H. Lml. Hn. R del: No 6;
napis z lewej: G. Stubbs pinx: napis po środku: J.G.Z. / Eclipse
AUTOR nieokreślony
wg George Stubbs
napis z prawej: H. lml. hn. r. del. No 11;
napis z lewej: Stubbs pinx: napis po środku: J.G.Z. / Sharke
AUTOR nieokreślony
wg George Stubbs
napis z prawej: H._ r del: No 4;
napis z lewej: G. Stubbs pinx: napis po środku: J.G.Z. / Mambrino.
AUTOR nieokreślony
wg George Stubbs
napis z prawej: H. -l. del. ;
napis z lewej: G. Stubbs pinx: napis po środku: J.G.Z. / Brown Horse
AUTOR nieokreślony
wg George Stubbs
napis z prawej: H. - r. del: No 5;
napis z lewej: G. Stubbs pinx: napis po środku: J.G.Z. / Anvil.
AUTOR nieokreślony
wg George Stubbs
napis z prawej: H. ... r del: No 10;
napis z lewej: G. Stubbs pinx: napis po środku: J.G.Z. / Sweetwillian
AUTOR nieokreślony
AUTOR nieokreślony
olej, tektura, 30 x 23,5 cm
AUTOR nieokreślony
litografia, 70 x 100 cm
sygn. L.d. "55/155", p.d. "MM 74"
AUTOR nieokreślony
AUTOR nieokreślony
AUTOR nieokreślony