DYBOWSKI Stanisław (1895 - 1956)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, tektura; 23,5 x 17,5 cm
Na odwrocie ołówkowe szkice ptaków
Gwasz, karton; 21 x 29,5 cm
Sygnowany p.d.: _St_DYBOWSKI_
Na odwrocie szkic ołówkiem
Gwasz, karton; 46 x 38 cm
Sygnowany p.d.: St Dybowski
Gwasz, tektura; 29,5 x 21 cm
Sygnowany p.d.: _ST_DYBOWSKI_
Olej, płótno; 45 x 50,5 cm
Sygnowany l.d.: _ST_DYBOWSKI_
olej/tektura, 57,5 x 47 cm
sygnowany p.d.: `St. Dybowski`